Dorota Gardias

biografia i newsy
zdjęcia i video
prognozy pogody

Kariera Doroty Gardias

Piękne kobiety mają wielki atut. Ich uroda jest kluczem do męskich serc i kariery. Modelki, aktorki, prezenterki - wystarczy uroda i trochę sprytu. A kiedy taka panna jest dobrze wykształcona, wygadana i nieziemsko atrakcyjna, wtedy może zrobić taką karierę jak pogodynka Dorota Gardias.

Dorota Gardias

Już w wieku kilkunastu lat była bardzo urodziwą dziewczyną. Brała udział w lokalnych konkursach miss nastolatek. Potem były sukcesy ogólnopolskie oraz praca w roli modelki i fotomodelki. Dorota Gardias to wysoka brunetka o długich nogach i fantastycznej figurze. Twarz jak z okładki Vogue i śliczny uśmiech robiły swoje. Taka dziewczyna podobała się wszystkim. Spodobała się także jurorom na castingu w TVN Meteo. Tak właśnie panna Gardias trafiła przed kamerę w redakcji meteo. Widzowie polubili ją za ciekawie przedstawiane prognozy, wygląd i wyraźny głos. Dorota postanowiła jednak iść dalej. By rozkręcić karierę wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, tak jak jej koleżanka Agnieszka Cegielska. Również tutaj pokazała, że zawsze jest najlepsza. Tańczyła jak marzenie i wygrała Kryształową Kulę oraz sportowe Porsche.

Dorota Gardias w TVN

To był strzał w dziesiątkę. Dorota Gardias zdobyła duży rozgłos, a jej zdjęcia zaczęły pojawiać się w plotkarskiej prasie. Stacja TVN zorientowała się, że ma młodą gwiazdę, którą kochają widzowie. Dorota z dnia na dzień zaczęła pojawiać się w coraz to nowych programach, głównie rozrywkowych. Występuje w TVN24, TVN Turbo, TVN Style, po prostu wszędzie. Świetnie daje sobie radę w każdej sytuacji. Dorota Gardias jest doprawdy wszechstronnie utalentowaną prezenterką. Oczywiście nie porzuciła swojej ulubionej prognozy pogody. Wciąż możemy ją zobaczyć na tle mapy.

Dorota Gardias - i musi świecić słońce!