Dorota Gardias

zdjęcia, biografia
newscopter, video
prognoza pogody

TVN Meteo

TVN Meteo to program o pogodzie w Polsce, Europie i na świecie. Kanał powstał 10 maja 2003 roku i należy do grupy medialnej ITI. W ramówce znajdują się, poza prognozami pogody, programy o przyrodzie, zdrowiu i różnych ciekawostkach. Program można oglądać w telewizjach kablowych i satelitarnych: N, Cyfra+, Polsat Cyfrowy. Program znany jest pięknych prezenterek prowadzących prognozy.

Dorota Gardias jest prezenterką TVN Meteo. Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Może pochwalić się dwoma dyplomami. Podczas studiów święciła sukcesy jako modelka. Została zauważona i dano jej szansę zrobienia kariery w telewizji. Dorota ma klasę, urodę i w przeciwieństwie do wielu lasek z telewizji jest mądra, inteligentna i wykształcona.

Czy to wiesz? Prognoza pogody to próba przewidzenia zmian stanu atmosfery. Dzieli się je ze względu na czas i obszar, na który jest przeznaczona oraz na sposób dokonania pomiarów. Pogodę opisują takie parametry jak: temperatura, ciśnienie, zachmurzenie, wilgotność. Prognoza może być określona "na teraz", czyli 0-6 godzin, na parę dni 0-3 (krótkoterminowa) oraz na dłuższy okres. Długoterminowe prognozy pogody są jednak mało precyzyjne.

Dorota Gardias - i musi świecić słońce!